Jednota, spotřební družstvo Hlinsko

Prodavač/ka - pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
VHODNÉ I PRO OZZ.
Místo výkonu práce: Dukelská 4, 538 54 Luže.
NÁPLŇ PRÁCE: Prodej zboží, obsluha, vybalování a vystavování zboží, přejímka, uskladnění a aranžování zboží, komunikace se zákazníky, dodržování hygieny a bezpečnosti práce. Práce s penězi, pokladní systém, vystavování dokladů pro zákazníka.
POŽADAVKY: Vstřícnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochota učit se novému.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, rekreace, životní pojištění, firemní akce, půjčky, mimořádné odměny, školení.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 7 do 16,00 hod. nebo na e-mailové adrese.
Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Luže.

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/ka - pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Management, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Jednota, spotřební družstvo Hlinsko
Ulice: Dukelská 4
Město: Luže
PSČ: 538 54

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iveta Lněničková
E-mail: lnenickova.iveta@seznam.cz
Telefon: +420 739 593 060

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jednota, spotřební družstvo Hlinsko