DELTA Kardašova Řečice, a.s.

dělník v dřevovýrobě

Odeslat

Pracovní náplň
pracovní doba 7:00 - 15:30 hod; řidičské oprávnění skup. T výhodou; stravování zajištěno
Volné místo dělník v dřevovýrobě pro lokalitu Kardašova Řečice.

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: dělník v dřevovýrobě

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: DELTA Kardašova Řečice, a.s.
Ulice: Husova 537
Město: Kardašova Řečice
PSČ: 378 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavlína Čápová
E-mail: plockova@neva.cz
Telefon: +420 384 377 172

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DELTA Kardašova Řečice, a.s.