Provozní technik/čka lakoven

  • Kvasiny

Pracovní místo ( Provozní technik/čka lakoven ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky po - pá do 20 hodin nebo e-mailem schuler@mwdias.com.
- SOU, SŠ
- zkušenost s vedením lidí nebo minimálně 1 rok praxe v oboru úklidových služeb
- znalost práce na PC v prostředí MS Office
- organizační schopnost a schopnost sociálního kontaktu
- trestní bezúhonnost, praktické myšlení, schopnost přijmout odpovědnost
- samostatnost, aktivní přístup k výkonu funkce.
Náplň práce:
- organizace a dohled nad dodržováním pracovních postupů
- dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
- tvorba materiálových požadavků pro provozního vedoucího
- řešení zástupů na svěřeném pracovišti
- dohled nad zapracováním nových pracovníků úklidu
- plnění plánu periodických prací
- odpovědnost za dodržování platných směrnic a firemní legislativy
Nabízené výhody: mobilní telefon, prémie až 9 tis.Kč.
Volné místo provozní technik/čka lakoven pro lokalitu Kvasiny.