Vrátný(á) / Informátor(ka) - OZP, OZZ výhodou

  • Brno

Pracovní místo ( Vrátný(á) / Informátor(ka) - OZP, OZZ výhodou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 770 nebo zašlete svůj životopis na e-mail: iveta.kucova@agpplus.cz
Společnost AGP PLUS SERVICE s.r.o. přijme do pracovního poměru kolegu/kolegyni na pozici vrátný(á) / Informátor(ka). Nabízíme hlavní pracovní poměr (HPP), možnost zkráceného pracovního úvazku nebo práce na Dohodu o provedení práce (DPP).

Místo výkonu práce: Technologický Park Brno, a.s., Podnikatelská 2956/6, 612 00 Brno.
Nástup: od 1.10.2018 nebo DOHODOU.

Náplň práce:
- kontrola objektu, obsluha EZS-EPS, klíčový režim
- obchůzková činnost v areálu objektu
- zapisování návštěv.

Požadujeme:
- bezúhonnost (čistý výpis z RT)
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemné vystupování
- certifikát strážného výhodou.

Nabízíme
- nepřetržitá pracovní doba 6:00 hod. - 18:00 hod., 18:00 hod. - 6:00 hod.
- mzda 88,00 Kč / hod. + osobní ohodnocení
- stravenky v nominální hodnotě 60,00 Kč
- jistotu pravidelného příjmu vypláceného v souladu s právními přepisy.
Volné místo vrátný(á) / informátor(ka) - ozp, ozz výhodou pro lokalitu Brno.