Mendelova univerzita v Brně

pokladní - prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadované dovednosti : znalost práce na pokladně, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pozitivní přístup k zákazníkům.
Stabilní pracovní místo,
Práce v režimu Po - Pá 6 - 14.30 hod., 1 týden v měsíci odpolední směna 10 -18.00hod.
Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou, 6 týdnů dovolené,
zvýhodněné stravování , příspěvek na penzijní připojištění, přátelský kolektiv
Nástup dle dohody.
Volné místo pokladní - prodavačka pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pokladní - prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Mendelova univerzita v Brně
Ulice: Kohoutova 1550
Město: Brno
PSČ: 613 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ostřížek
E-mail: zemlova@mendelu.cz
Telefon: +420 603 164 429,541 421 519

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mendelova univerzita v Brně