Účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy posílat na e-mail: hana.parizkova@issabrno.cz
Nástup ihned nebo dle dohody
Požadavky:
Středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe ekonomického směru
Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
Zkušenost se mzdovým programem KELOC (výhodou)
Alespoň 2 roky praxe na pozici účetní
Trestní bezúhonnost
Pečlivost, systematičnost, spolehlivost, týmová spolupráce
Plat.zařazení - 9. platová třída dle délky praxe + osobní příplatek

Pracovní náplň:
účtování přijatých a vydaných faktur
zpracování platebních příkazů
vedení pokladny, účtování pokladních a bankovních dokladů
zpracování cestovních příkazů
spolupráce na dalších úkolech v rámci ekonomického úseku
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na obědy a rekreaci/sport FKSP,příjemné prac. prostředí, stabilita státní příspěvkové organizace, místo výkonu práce Brno -Kr.Pole
Volné místo účetní pro lokalitu Brno.