Vedoucí oddělení logistiky

  • Lanškroun

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Lidická č.p. 107, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- časovou flexibilitu
- spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup
- samostatnost a aktivní přístup
- loajalitu a pozitivní přístup k práci
- čistý trestní rejstřík
- schopnost vést kolektiv
- znalost problematiky AETR (výhodou)
NABÍZÍME:
- hlavní pracovní poměr
- jednosměnný provoz
- platové ohodnocení závislé na plnění svých povinností
- mimořádné odměny za dlouhodobě dobré výsledky
- týden zdravotní dovolené navíc
- příspěvek na obědy
- příspěvek na životní či penzijní pojištění
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- vedení, hodnocení a motivace menšího pracovního kolektivu
- zabezpečení plynulého chodu oddělení logistiky
- kontrola a dohled nad správností vedení jednotlivých agend
- zlepšování a rozvoj jednotlivých středisek
- zajištění dodržování pravidel, předpisů, norem (interních i zákonných)
- hlídání nákladů a jejich neustálé snižování
- vyhodnocování výsledků jednotlivých činností a výsledků práce
- pohotové řešení nastalých situací a úkolů
- koordinace spolupráce oddělení logistiky s ostatními odděleními
Pokud splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o námi nabízené pracovní místo, zašlete nám prosím svůj životopis na email uvedený v kontaktech. Pokud máte jakékoli dotazy, zasílejte je taktéž na níže uvedený email.
Výběrové řízení je více-kolové. V prvním kole dochází k výběru potenciálních kandidátů pouze na základě zaslaného životopisu. Vybraní kandidáti budou posléze osloveni pro účast na osobní schůzce. V případ