MVDr. Eva Matějová

Veterinární lékař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Hlučínská 515/201, Ostrava 725 29
Kontakt: své životopisy prosím zasílejte na e-mail: veterina@landekvet.cz

Požadujeme vzdělání v oboru všeobecné veterinární lékařství.
Volné místo veterinární lékař/ka pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Veterinární lékař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MVDr. Eva Matějová
Ulice: Hlučínská 515
Město: Ostrava
PSČ: 725 29

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MVDr. Eva Matějová
E-mail: veterina@landekvet.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MVDr. Eva Matějová