AUTOMECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA MOTOROVÝCH VOZIDEL

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA MOTOROVÝCH VOZIDEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AUTOMECHANIK/-ČKA/OPRAVÁŘ/-KA MOTOROVÝCH VOZIDEL
- PP na dobu určitou na 1 rok, nástup možný ihned
- Náplň práce: práce v autoúdržbě
- Požadujeme: vyučení v oboru automechanik/-čka nebo praxe na obdobné pozici, řp. sk. B, C výhodou, pohotovost na telefonu
- Nabízíme: příspěvek na stravování nebo stravenky, firemní výrobky za zvýhodněné ceny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky
- V případě zájmu nás kontaktujte na: e-mail: sekretariat@hradeckapekarna.cz, nebo telefonicky na čísle 730 540 455 v čase 7-16 hod, nebo osobně na vrátnici ve všední dny v 10:00
Volné místo automechanik/-čka, opravář/-ka motorových vozidel pro lokalitu Hradec Králové.