Ústav sociální péče Nové Syrovice, příspěvková organizace

VEDOUCÍ PROVOZU - SPRÁVCE BUDOV

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Želetava 90, Pacherův mlýn
Nástup dle dohody. Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení.

Požadavky:
- Organizační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, dobrá znalost na PC
- Vzdělání technického zaměření
- Flexibilita, zodpovědnost, pracovitost a kreativní přístup
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- Samostatná i týmová práce
- Řidičský průkaz skupiny B
- Řízení provozu ústavu
- Vedení provozní administrativy dle platné legislativy
- Správa vozového parku, strojů a budov
- Zajišťování oprav, nákup náhradních dílů, materiálu a služeb
- Příprava podkladů pro mzdy
- BOZP a PO
- Revize, STK
Další předpoklady
- Odolnost vůči stresu
- Týmová práce

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké stravování, možnost čerpání FKSP

První kontakt e-mailem: mzdova@uspnovesyrovice.cz
Volné místo vedoucí provozu - správce budov pro lokalitu Želetava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VEDOUCÍ PROVOZU - SPRÁVCE BUDOV

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Ústav sociální péče Nové Syrovice, příspěvková organizace
Ulice: 90
Město: Želetava
PSČ: 675 26

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Růžičková
E-mail: mzdova@uspnovesyrovice.cz
Telefon: +420 568 408 214

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ústav sociální péče Nové Syrovice, příspěvková organizace