Pomocný skladník - brigáda

  • Březová

Pracovní místo ( Pomocný skladník - brigáda ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SWS a.s., Dostihová 1, 763 15 Slušovice hledá brigádníky do skladu - možnost brigády až do prosince (v případě zájmu i dlouhodobější spolupráce – brigáda, pracovní poměr).

SWS a.s. patří podle sdružení Czech Top100 mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Zaměstnáváme 250 kvalifikovaných pracovníků a jsme jedním z největších IT distributorů na českém trhu, na kterém působíme již 25 let.

Náplň práce:

• Jednodušší práce spočívající v manipulace, balení, vybalování a vychystávání zboží

• Jednoduché úkony na PC.

Požadavky:

• Zodpovědnost, spolehlivost.

• Schopnost týmové práce.

• Dobrý zdravotní stav.

• Starší 18-ti let

Nabízíme:

• 1 směnný provoz v odpoledních hodinách (13:00 – 21:30).

• Možnost i částečného úvazku.

• Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí.

• Mzda 110,- Kč/hod
Volné místo pomocný skladník - brigáda pro lokalitu Březová.