Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pokladní

Pracovní místo ( Pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POKLADNÍ
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: dobrá znalost českého jazyka.
NÁPLŇ PRÁCE: práce na pokladně, kontakt se zákazníkem, práce na PC.
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč, zaměstnanecké slevy, měsíční odměny z dosaženého obratu, možnost prodloužení doby určité na neurčitou. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka - pokladní Do stávajícího kolektivu zaměstnanců rádi přijmeme kolegu/kolegyni. Očekáváme samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem. Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Otrokovice.
ROSA market s.r.o. Otrokovice, Inzerováno včera

Prodavač(ka) / pokladník(ce) Pracoviště: Polská č.p. 1201/1, Olomouc. Nástup ihned. Chcete pracovať vo firme s perspektívnym zameraním na rozvíjajúcom sa trhu s možnosťou dlhodobej kariéry? Tak vstúpte do nášho tímu predajní JOHN GARFIELD a môžeme Vám garantovať prácu v silnej ...
JG SHOES s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Vedúcej predajne Pracoviště: Polská č.p. 1201/1, Olomouc. Nástup ihned. Chcete pracovať vo firme s perspektívnym zameraním na rozvíjajúcom sa trhu s možnosťou dlhodobej kariéry? Tak vstúpte do nášho tímu predajní JOHN GARFIELD a môžeme Vám garantovať prácu v silnej ...
JG SHOES s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit