KART Holding, a.s.

řidič VZV - manipulant

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Průmyslová zóna Holešov (mezi obcemi Holešov a Martinice)
- náplň práce - manipulace s materiálem vozíkem VZV i paletovým - tabule vlnité lepenky na paletách, nejedná se o fyzicky náročnou práci
- vzdělání není rozhodující, pečlivost a spolehlivost, zkušenosti s VZV
- Mzda 18.500,-Kč (110,-Kč/hod.), odměna za splnění plnění pracovního výkonu až 2.000,-Kč, Stravování, jednosměnný (občas dvousměnný provoz), PD jednosměnný provoz: 7:00 - 15:30 hodin, Dvousměnný provoz: 6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00 hodin
- své písemné nabídky s životopisem posílejte na e-mail: personalni@umimeobaly.cz
Volné místo řidič vzv - manipulant pro lokalitu Holešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řidič VZV - manipulant

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KART Holding, a.s.
Ulice: Holešovská 1693
Město: Holešov
PSČ: 769 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renáta Koblihová
E-mail: personalni@umimeobaly.cz
Telefon: +420 577 111 511

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KART Holding, a.s.