Pracovníci oddělení logistiky

  • Moravany

Pracovní místo ( Pracovníci oddělení logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Moravany
Náplň práce: - kompletní plánování rozvozů,optimalizace a kontrola logistických procesů,zajištění služeb dodavatelů v souvislosti se zajištěním logistických procesů,řízení a správa vozového parku včetně evidence oprav,zástup v zajištění celní deklarace a spedice pro příjem zboží ze zahraničí, zástup v zajištění komunikace s dodavateli zboží,plnění ostatních úkolů dle pokynů nadřízeného pracovníka
Požadujeme: - zkušenosti s plánováním a organizací logistických procesů, ochota učit se novým věcem, samostatnost, časovou flexibilitu, smysl pro kolektivní práci, řidič. průkaz sk. B
Nabízíme: - zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, práce v příjemném prostředí a podporu zkušeného a vstřícného kolektivu, dobré platové ohodnocení s motivační složkou
Zaměstnanecké výhody: - stravenky a další firemní benefity

První kontakt telefonicky, emailem nebo osobně po domluvě
Volné místo pracovníci oddělení logistiky pro lokalitu Moravany.