manažer/ka klientského servisu

  • Hodonín

Pracovní místo ( manažer/ka klientského servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Masarykovo nám. 123/18, 695 01 Hodonín. Generali Pojišťovna a.s., hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Specialista prodeje pojištění.
Nabízíme zajímavou pracovní příležitost, perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti. Nabízíme zajímavou a odpovědnou práci s možností kariérního růstu.
Nabízíme fixní způsob odměňování pro nové manažery klientského servisu, profesionální systém školení a podpory. Očekáváme komunikativnost, samostatnost, flexibilní přístup, uživatelskou znalost nástrojů MS Office. Motivující finanční ohodnocení, zajímavé benefity, spolupráci s nadnárodní společností. Kontakt na tel. 518 343 866, 724 053 386 od 8:00 do 17:00 hod, na mail: jarmila.dankova@generali.cz, osobně po tel. domluvě.
Volné místo manažer/ka klientského servisu pro lokalitu Hodonín.