Ing. Milan Veselý

POKLADNÍ - VÝDEJ JÍDEL

Odeslat

Pracovní náplň
NÁSTUP DOHODOU
Místo výkonu práce: HENRY GRIL Ústí nad Orlicí, Mírové nám. č.p. 130, 562 01 Ústí nad Orlicí
- pracovní doba v rozsahu 6.30 - 16 hodin, pondělí - pátek
- práce na registrační pokladně
- vyučení v oboru číšník/servírka výhodou, znalost teplé kuchyně
- místo je vhodnější pro ženy
V případě zájmu kontaktujte Ing. Veselého na č. 737 174 879
Volné místo pokladní - výdej jídel pro lokalitu Ústí nad Orlicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POKLADNÍ - VÝDEJ JÍDEL

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Ing. Milan Veselý
Ulice: Mírové nám. 130
Město: Ústí nad Orlicí
PSČ: 562 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Milan Veselý
Telefon: +420 737 174 879

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Milan Veselý