kuchař specialista

Pracovní místo ( kuchař specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní doba: 5:00 - 13:30
Pracovní poměr na 1/2 roku s možností prodloužení.
Praxe vítána.
KONTAKT: zaslat pouze písemnou nabídku na e-mail: kariera.stravbytatseznam.cz a a do předmětu zadejte Strakonice
Volné místo kuchař specialista pro lokalitu Strakonice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

pomocník v kuchyni, při provozu, úklidu a obsluze POŽADAVKY: spolehlivost, samostatnost, týmová práce, pečlivost Dostavte se s touto doporučenkou dne 06.3.2019 v 10:00hod., na Úřad práce kontaktní pracoviště ve Strakonicích - 1.patro. kancelář IPS za účelem projednání vhodného zaměstnání. Volné ...
CHANG SHENG s.r.o. Strakonice, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA MZDA dle výkonu: nástupní cca 30 000 Kč SMĚNNOST: Turnusové služby - krátký/dlouhý týden NABÍZÍME: zdarma možnost přespání mezi směnami, strava po dobu směny zdarma Kontakt možný telefonicky nebo osobně v hotelu - p. Funfálek Volné místo kuchař/ka ...
CENTRAL Klatovy spol. s r. o. Klatovy, Inzerováno včera

pomocný kuchař Požadujeme znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, předchozí praxe v hostinském provozu vítána. Čínský jazyk vítán. Dostavte se s touto doporučenkou dne 06.03.2019 v 10:00hod., na Úřad práce kontaktní pracoviště ve Strakonicích - ...