BAOBAB-péče o zeleň s.r.o.

Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách

Odeslat

Pracovní náplň
ŘP sk.B,
Volné místo ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách pro lokalitu Únětice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: BAOBAB-péče o zeleň s.r.o.
Město: Únětice

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Michal Němeček
Telefon: +420 224 319 917

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BAOBAB-péče o zeleň s.r.o.