Valkýra security s.r.o.

OSTRAHA OBJEKTU (VHODNÉ I PRO OZP)

Odeslat

Pracovní náplň
A16 z:20/8/2018 a:7/9/2018
Požadujeme:
- certifikát strážného výhodou (zaměstnavatel nenese náklady na získání certifikátu).
Rozvrh pracovní doby:
směnnost 6:00 - 18:00 hod., 18:00 - 6:00 hodin
Kontakt telefonicky, emailem, uveden viz výše.
Volné místo ostraha objektu (vhodné i pro ozp) pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OSTRAHA OBJEKTU (VHODNÉ I PRO OZP)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Valkýra security s.r.o.
Město: Frýdek-Místek

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Gocieková
E-mail: valkyrasecurity.personalni@seznam.cz
Telefon: +420 778 033 080(po-pá8-15:00hod.)

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Valkýra security s.r.o.