IT SÍŤOVÝ SPECIALISTA - senior

  • Jeseník

Pracovní místo ( IT SÍŤOVÝ SPECIALISTA - senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 11.10.2018 !!!
První kontakt písemný, telefonický!

Společnost Internet Expert s.r.o. je významným regionálním poskytovatelem připojení k internetu. Nabízíme vysokorychlostní internet vedený po optické síti a bezdrátový internet pro byty, bytové domy, rodinné domy, firmy i instituce. A nejen to. Spravujeme desítky serverů a stovky síťových systémů. Pokud vám něco říkají zkratky a názvy MIKROTIK, TCP/IP, VLAN, DNS, QinQ, CISCO, NetApp, BGP, QoS, Linux, MySQL, Firebird, MS SQL, BASH XenServer a další, tak jste to právě Vy o koho by jsme se rádi ucházeli. Najděte práci, která Vás bude skutečně bavit.

Vaší náplní práce bude:
- správa a dohled síťové infrastruktury, její zabezpečení a rozšiřování
- správa Linux, MS Windows a XenServer serverů
- základní správa databází MySQL, Firebird MS SQL
- správa switchů L3, L2
- programování (skriptování)

Požadujeme:
- SŠ / VŠ vzdělání (IT nebo technický obor výhodou)
- znalost OS Linux, OS Windows Server, Windows 7-10
- znalost Active Directory, Group Policy a serverového prostředí Microsoft
- solidní orientaci v problematice sítí LAN/WAN/MAN
- znalost všech základních protokolů (DNS, NTP, SMTP, Radius, HTTP/S, atd.)
- předchozí praktické zkušenosti výhodou.
- ŘP skupiny B - aktivní řidič.
- základní znalost AJ
- proklientský přístup, dobré komunikační schopnosti a flexibilita ve vztahu k uživatelům, týmový hráč
- samostatnost a kreativita přístupu k řešení úkolů
- ochota dále se vzdělávat v IT oblasti

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
- dotek s moderními technolog