Pospíšil - maso, uzeniny, lahůdky s.r.o.

Řezník/řeznice - uzenář

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Holešov
- Náplň práce: výroba uzenin, vařené výroby
- Požadavky: ZŠ vzdělání, firma zaučí, potravinářský průkaz, dochvilnost, zodpovědnost.
- PD: Po-Pá, 6:00-14:00 hod., nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- Závodní stravování
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 13:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pospisilova@jospo.cz
Volné místo řezník/řeznice - uzenář pro lokalitu Holešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řezník/řeznice - uzenář

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Pospíšil - maso, uzeniny, lahůdky s.r.o.
Ulice: Tovární 1627
Město: Holešov
PSČ: 769 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Erika Pospíšilová
E-mail: pospisilova@jospo.cz
Telefon: +420 775 573 072

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pospíšil - maso, uzeniny, lahůdky s.r.o.