prodavač/ka, pokladní

Pracovní místo ( prodavač/ka, pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vyučení nebo praxe v oboru, nevyučené pracovníky zaučíme, pracovní doba - práce v sobotu, v neděli
příspěvek na stravování, penzijní připojištění
Volné místo prodavač/ka, pokladní pro lokalitu Chotoviny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Železobetonář - betonář Hledáme železobetonáře - betonáře do zavedené solidní firmy. Požadujeme samostatnost, spolehlivost a pečlivost. Náplň práce - pokládání a opravy vyztužených betonových podlah, zdí, nádrží, sil a jiných betonových konstrukcí, výroba bednění a montáž ...
HOCHTIEF CZ a. s. Planá nad Lužnicí, Inzerováno včera

Obsluha čerpací stanice Zařazení: pokladní, prodavač, pekař, chemie a potravinářství, prodej a obchod, služby. Nabízíme: práce na nově zrekonstruované čerpací stanici, benefity formou slevy na palivo, odborné zaškolení, vstřícnost vedoucích zaměstnanců, osobní ...
TG Team s.r.o. Humpolec, Inzerováno před 2 dny

Prodavač/ka - pokladní Do naší prodejny přijmeme zaměstnance na pozici pokladní - prodavač/ka na plný pracovní úvazek. Náplň práce: - aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny - práce na pokladně - dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce ...
JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh Olšany, Inzerováno před 2 dny