prodavač/ka, pokladní

Pracovní místo ( prodavač/ka, pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vyučení nebo praxe v oboru, nevyučené pracovníky zaučíme, pracovní doba - práce v sobotu, v neděli
příspěvek na stravování, penzijní připojištění
Volné místo prodavač/ka, pokladní pro lokalitu Chotoviny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Pokadní, příprava snídaní, rozvoz jídel Pozice: pokladní, příprava snídaní, rozvoz jídel Pracovní doba pondělí - pátek, ranní směna od 6:00 - 14:30 hod. Náplň práce: pomoc v kuchyni, příprava snídaní, rozvoz jídel, pomoc v kuchyni šéfkuchařce Zaměstnanecké výhody: stravování za 25,- Kč, ...
GTH catering a.s. Dobříš, Inzerováno před 3 dny

pokladní Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, úv. 29,5 hod/týdně - smíšená mzda 11 000 - 13 000,- Kč dle plnění - info Reitspiesová - 725 853 352 - praxe a zkušenosti vítány. Volné místo pokladní pro lokalitu Staňkov.
Západočeské konzumní družstvo Sušice Staňkov, Inzerováno před 4 dny

Všeobecná účetní Náplň: pořizování došlých faktur, pořizování zahraničních faktur, cestovní příkazy, vedení pokladny, účtování mezd, vystavování a účtování interních dokladů, lesingy, banky. Nabízíme: práci v prosperující firmě, pracovní poměr na dobu neurčitou, 25 ...
LESS & TIMBER, a.s. Čáslav, Inzerováno před 5 dny