gurmanstyl s.r.o.

POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI - VÝDEJ JÍDEL

Odeslat

Pracovní náplň
Kontaktovat nás můžete telefonicky od 8:00 do 18:00 tel. 774 030 779 nebo na e-mail: jidlodomu@email.cz.
Volné místo pomocné práce v kuchyni - výdej jídel pro lokalitu Jizbice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI - VÝDEJ JÍDEL

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: gurmanstyl s.r.o.
Ulice: 2
Město: Jizbice
PSČ: 288 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Landa
E-mail: jidlodomu@email.cz
Telefon: +420 774 030 779

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: gurmanstyl s.r.o.