kuchař/ka

Pracovní místo ( kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kuchař/ka minutkové kuchyně, uchazeče bez praxe zaučíme
KONTAKT: telefonicky v době od 8-16hod., Šrámek, tel.: 608761116, e-mail: martynusatvolny.cz
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Strakonice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Číšník/servírka v indické restauraci Po zapracování možnost vaření v kuchyni. Anglický a indický jazyk výhodou. Pracovní doba: 9:00 - 15:00 a 17:00 - 22:00 + soboty dle rozpisu směn. Volné místo číšník/servírka v indické restauraci pro lokalitu Plzeň.
RAYAMAJHI s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

Páječ/ka Popis práce: - pájení na výrobní lince technikou měď-měď - pracovní doba 7,5 hod. - ranní, odpolední, noční směna - v některých případech náprava nalezené neshody Požadavky: - spolehlivost, bezproblémová docházka - schopnost práce v týmu - odolnost ...
Daikin Industries Czech Republic s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

Pomocná síla v kuchyni Pomocná síla v kuchyni - vzdělání nižší středné odborné, možno i absolvent. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba pružná. Nástup ihned. Mzda 14.000,-- - 16.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: výborný ...
Zlatý anděl s.r.o. Český Krumlov, Inzerováno včera