kuchař/ka

Pracovní místo ( kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kuchař/ka minutkové kuchyně, uchazeče bez praxe zaučíme
KONTAKT: telefonicky v době od 8-16hod., Šrámek, tel.: 608761116, e-mail: martynusatvolny.cz
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Strakonice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Pomocná síla do kuchyně Pozice: pomocná síla do kuchyně OC Nástup možný ihned na dobu neurčitou. Mzda: 13 350,- až 14 000,- Kč Kontakt: Cibulková Jiřina, tel.: 724 351 721 - 8:00 - 16:00 hod., e-mail: obchod@equitana.cz Místo výkonu práce: RUBILIS, s.r.o., Equitana Hotel ...
RUBILIS, s.r.o. Březnice, Inzerováno před 2 dny

Číšník/servírka Číšník/servírka - vzdělání základní. Pracoviště Český Krumlov, Dlouhá 96. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Nástup 1.12.2018. Mzda 16.280,-- Kč hrubého. Požadujeme: znalost turecko- kavkazské kuchyně (složení ...
AA Investment Group s.r.o. Český Krumlov, Inzerováno před 2 dny

Prodavač/ka oddělení domácích potřeb Osobní schůzku je nutné domluvit předem! Kontakt: michal.frank@matgroup.cz Požadujeme: čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, znalost práce na PC (Microsoft office), spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu, ochotu učit se, příjemné ...
M.A.T. Group, s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 2 dny