kuchař/ka

Pracovní místo ( kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kuchař/ka minutkové kuchyně, uchazeče bez praxe zaučíme
KONTAKT: telefonicky v době od 8-16hod., Šrámek, tel.: 608761116, e-mail: martynusatvolny.cz
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Strakonice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ + ÚKLID Směny : dlouhý a krátký týden včetně víkendů Pracovní doba : od 11:00 hod.- 22:00 hod. Bliží informace telefonicky Volné místo pomocná síla do kuchyně + úklid pro lokalitu České Budějovice.
Karel Sarauer České Budějovice, Inzerováno před 4 dny

PRACOVNÍK VÝDEJE JÍDEL Pracoviště: Dobrá Voda u Českých Budějovicíc Požadujeme: ÚSO vzdělání v oboru kuchař, rychlost, zručnost, vysoká míra zodpovědnosti, flexibilita, samostatnost Popis činnosti: příprava a úprava produktů a pokrmů teplé i studené kuchyně, zpracování a ...
DANSEN a.s. České Budějovice, Inzerováno před 4 dny

vedoucí úseku v restauračním provozu - vedoucí kuchyně Vedoucí úseku v restauračním provozu BAGETERIE BOULEVARD Do našeho týmu BB v NC Plzeň Rondel hledáme pracovníky na pozici - vedoucí kuchyně. Zkušenosti z fastfoodu budou oceněnou výhodou. Nabízíme jasnou kariérní dráhu a příležitost k rozvoji. ...
BB WEST CZ s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 5 dny