OSTRAHA OSOB A MAJETKU - VRÁTNÝ/Á

  • Hrádek nad Nisou

Pracovní místo ( OSTRAHA OSOB A MAJETKU - VRÁTNÝ/Á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tato pozice zahrnuje: kontrola příchodů a odchodů zaměstnanců a dalších osob, příjezdu a odjezdu vozidel, výdej klíčů, obchůzková činnost, obsluha EZS, EPS a CCTV, evidence příjezdu a odjezdu vozidel, evidence výdeje klíčů, evidence návštěv, řešení mimořádných situací v objektu, přebírání pošty a její třídění dle požadavků, obsluha telefonní linky a přesměrovávání hovorů.
Požadavky: osvědčení o profesní kvalifikaci strážný (možnost dodělání), čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, spolehlivost, samostatnost, chuť pracovat, uživatelská znalost MS Office a práce s počítačem.
Pracovní doba: 12hodinové směny
Co Vám nabízíme
- 80 - 87,- Kč na hodinu hrubého
- příplatky za noční směny, víkendy a svátky
- zázemí stabilní společnosti
- možnost profesního i platového růstu
- zajímavý motivační program
- náborový příspěvek od 2 000 do 4 000,- Kč
Místo vhodné pouze pro OZP - vymezená chráněná pracovní místa.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.
Volné místo ostraha osob a majetku - vrátný/á pro lokalitu Hrádek nad Nisou.