Strojník/strojnice sklářských automatů

  • Duchcov

Pracovní místo ( Strojník/strojnice sklářských automatů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
Vhodné i pro absolventy!
Popis pracovní činnosti: obsluha svářecího stroje, drobné opravy svářecího stroje.
Požadavky:vyučen v technických oborech (výhodou), spolehlivost, zodpovědnost a svědomitost, manuální zručnost.
V roce 2019 byla valorizovaná mzda strojníka na 29500,-Kč.
Benefity (13. plat, příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 1800Kč/měsíčně, roční odměna, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity).
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: kariera@sevesglassblock.com nebo se hlašte telefonicky nebo osobně PO-PÁ 8:00 - 15:00 hod. na čísle: 417 818 221 (Vitrablok Duchcov).
Volné místo strojník/strojnice sklářských automatů pro lokalitu Duchcov.