VÝTAHY VMC s.r.o.

Lešenáři

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Nebát se práce ve výškách, zaučíme od začátku. Lešenářské práce, montáž, demontáž lešení, podavačské práce. Výhodou řidičský průkaz sk. C
Volné místo lešenáři pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lešenáři

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: VÝTAHY VMC s.r.o.
Ulice: Českobrodská 72
Město: Praha
PSČ: 190 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír Helis
E-mail: hels@vytahy-vmc.cz
Telefon: +420 773 551 413

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VÝTAHY VMC s.r.o.