Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Stavbyvedoucí

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Z:15.8.2018.A:7.9.2018. Práce v rámci Moravskoslezského kraje. Požadujeme: Minimálně SŠ vzdělání stavebního směru, řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič), komunikační schopnosti, zkušenosti s vedením kolektivu, trestní bezúhonnost. Náplň práce: Vedení a realizace stavební zakázky dle ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Stavebnictví a reality

Další volná místa

Stavbyvedoucí - průmyslové stavby - Žatec a Klášterec nad Ohří (Ústecký kraj) Vše, co se týká stavby, znáte jako svoje boty? Jste zkušený stavbyvedoucí, jehož slovo má u podřízených váhu? Tak pojďte své schopnosti uplatnit na námi vedenou výstavbu v Žatci a Klášterci nad Ohří. Jako stavbyvedoucí budete mít za úkol: - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Stavbyvedoucí - pozemní stavby Stavební společnost působící jako generální dodavatel pozemních staveb v Čechách i zahraničí, hledá uchazeče na pozici STAVBYVEDOUCÍ. Náplní práce budde: Vedení stavebních projektů v ČR Spolupráce v rámci realizačního týmu zakázky.
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

Stavbyvedoucí - průmyslové stavby - Žatec a Klášterec nad Ohří (Ústecký kraj) Vše, co se týká stavby, znáte jako svoje boty? Jste zkušený stavbyvedoucí, jehož slovo má u podřízených váhu? Tak pojďte své schopnosti uplatnit na námi vedenou výstavbu v Žatci a Klášterci nad Ohří. Jako stavbyvedoucí budete mít za úkol: - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit