Mzdová účetní a personalista/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Mzdová účetní a personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy posílat na e-mail: hana.parizkova@issabrno.cz
Požadavky:
Středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe ekonomického směru
Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
Zkušenost se mzdovým programem AVENSIO (výhodou)
Orientace v zákoníku práce a souvisejících předpisech
Praxe v oblasti mzdového účetnictví
Trestní bezúhonnost
Praxe ve školské příspěvkové organizaci (výhodou)
Týmová spolupráce
Pracovní smlouva na dobu určitou - 1 rok, dodatkem lze prodloužit.
Plat.zařazení - 10. platová třída dle délky praxe + osobní příplatek

Pracovní náplň:
komplexní vedení mzdové a personální agendy pro cca 125 zaměstnanců (včetně odvodů, exekucí, ročního zúčtování daně zaměstnanců, vyúčtování daně ze ZČ za organizaci)
tvorba tabulek a statistických výkazů
zařazování zaměstnanců do platových tříd a stupňů
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, obědy za zvýhodněnou cenu, příspěvky FKSP
Volné místo mzdová účetní a personalista/ka pro lokalitu Brno.