Strategický nákupčí (m/w)

  • Tachov

Pracovní místo ( Strategický nákupčí (m/w) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Pressol Tschechien s.r.o., Vítkov 122, Tachov
Požadujeme:
-Ukončené ekonomické / technické studium nebo srovnatelné vysokoškolské vzdělání (min. I. Stupně )
-3 roky praxe v technickém oboru podmínkou
-velmi dobrá znalost na PC , práce s databázovými programy ( Oracle, EBS ) výhodou
-velmi dobrá znalost NJ a AJ jazyka ( slovem i písmem )
-strukturovaný a analytický pracovní postup
-spolehlivost, samostatný a proaktivní přístup k plnění úkolů
-výborné organizační ,komunikační a vyjednávací schopnosti , flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
práci na hlavní pracovní poměr , smlouvu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, příspěvek za docházku, plně hrazené stravování, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávací kurzy , školení,možnost platového i kariérního růstu
Volné místo strategický nákupčí (m/w) pro lokalitu Tachov.