pomocný kuchař/ka (pouze pro OZP)

Pracovní místo ( pomocný kuchař/ka (pouze pro OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
prac. doba PO-PÁ 7-13 hodin
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo pomocný kuchař/ka (pouze pro ozp) pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pomocní kuchaři Do průmyslové zóny nesmí mladiství. První kontakt: Jakešová Lucie, tel.: 286 014 231, e-mail: jakesova-lucie@aramark.cz, osobně: pouze po předchozí telef. domluvě. Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici pomocný ...
ARAMARK, s.r.o. Ovčáry, Inzerováno před 2 dny

Pomocní kuchaři Místo výkonu práce restaurace Tenis Klub Pardubice Nástup možný IHNED. Požadujeme samostatnost, zodpovědnost. Možnost profesního růstu. Zaměstnanecké výhody: Personální stravování První kontakt emailem Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu ...
A.C.in s.r.o. Pardubice, Inzerováno před 2 dny

Pomocný kuchař/ka Místo výkonu práce: Štrossova 357, Pardubice. Platové zařazení: platová třída 3, plat 15.540,- Kč, možnost přiznání osobního příplatku Požadavky : střední vzdělání, praxe v kuchyni vítána, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, důslednost, ...
Sociální služby města Pardubic Pardubice, Inzerováno před 2 dny