pomocný kuchař/ka (pouze pro OZP)

Pracovní místo ( pomocný kuchař/ka (pouze pro OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
prac. doba PO-PÁ 7-13 hodin
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo pomocný kuchař/ka (pouze pro ozp) pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pomocníci pro přípravu indické kuchyně První kontakt: Hussain Inam Ul Mudassar, tel.: 602 282 111, e-mail: myinam@yahoo.com, osobně: Kmochova 569, Kolín 2 Požadujeme: znalost přípravy indické kuchyně. Další informace při telefonické nebo osobním kontaktu. Volné místo pomocníci pro ...
A ONE Safety s.r.o. Kolín, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA Místo výkonu práce: Traditional indian restaurant s. r. o. - provozovna Ústí nad Orlicí, Mistra Jaroslava Kociana č.p. 24, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Požadujeme znalost indické kuchyně Nabízíme: ubytování, stravování Kontakt: telefonicky nebo ...
traditional indian restaurant s. r. o. Ústí nad Orlicí, Inzerováno včera

kuchař/ka Restaurace Pan Kejk; pracovní poměr na dobu neurčitou; znalost AJ a NJ slovem výhodou; zvýhodněné stravování Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Jindřichův Hradec.
Jarmila Šelongová Jindřichův Hradec, Inzerováno včera