vedoucí prodejny

Pracovní místo ( vedoucí prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, plný úv. 34 hod/týdně - smíšená mzda 13 000 - 14 000,- Kč dle plnění - praxe a zkušenosti vítány - info pí Borníková 606 510 091.
Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Čermná.

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Stavební dělníci Místo výkonu práce: okres Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h (možnost úpravy po dohodě). Nabízíme: svoz na pracoviště a zpět zajištěn, prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 12:00-15:00 h) anebo ...
HOME DESIGN SOLUTION s.r.o. Cheb, Inzerováno dnes

vedoucí skladu Popis práce: zodpovědnost za sklady a expedici, řízení skladových zásob vč. inventarizace, vedení a řízení týmu cca 10 lidí, příjem/výdej materiálu, příprava expedice, zajištění logistiky, správa vozového parku, zajištění údržby vybavení skladu, ...
LT trade s.r.o. Stod, Inzerováno dnes

Specialista kontaktu s firemními zákazníky Vodafone v Příbrami Co takhle mít pohodová pracovní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Kde tě nevyždímají jako citrón, protože co pak s člověkem bez šťávy? Co bude tvým posláním? •Budeš pečovat o stávající firemní zákazníky ...
ATODA Telemarketing, spol. s r.o. Příbram, Inzerováno včera