vedoucí prodejny

Pracovní místo ( vedoucí prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, plný úv. 34 hod/týdně - smíšená mzda 13 000 - 14 000,- Kč dle plnění - praxe a zkušenosti vítány - info pí Borníková 606 510 091.
Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Čermná.

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Asistent/ka vedoucího servisu Místo výkonu práce: autosalon Mazda, Joštova 1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 7:30-16:00 h. Náplň práce: asistent/ka vedoucího servisu pro administrativní činnost, řešení záručních a pojistných událostí (jedná ...
ALGON PLUS - AUTO, a.s. Cheb, Inzerováno před 3 dny

Prodejce/kyně automobilů Nissan Místo výkonu práce: Tepelská 551, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Mzdové ohodnocení: základní mzda + odměny za prodej. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-17:00 h. Požadujeme: řidičský ...
ROTO DPML, s.r.o. Mariánské Lázně, Inzerováno před 3 dny

vedoucí prodejny Nutno předem domluvit schůzku s kontaktní osobou (není v místě výkonu práce). Vyučení a praxe v oboru, znalost práce na PC, zdravotní průkaz, příspěvek na dovolenou, stravování a penzijní připojištění, možnost využití podnikové rekreační ...
Západočeské konzumní družstvo Plzeň Dnešice, Inzerováno před 3 dny