Strojník kolového nakladače v kovošrotu

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Strojník kolového nakladače v kovošrotu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: provoz, obsluha a údržba nakladače v kovoštotu, manipulace s kovovým materiálem
- Požadavky: vyučení, ŘP skupiny C nebo T, strojnický průkaz pro čelní kolový nakladač, samostatnost, zodpovědnost
- Výhodou, ne podmínkou: vyučení v technickém oboru strojní zámečník
- Nabízíme: platové ohodnocení v závislosti na výkonu a přístupu k práci, možnost nástupu ihned, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777 776 355 p. Večerka 8:00-16:00. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení.
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.
Volné místo strojník kolového nakladače v kovošrotu pro lokalitu Kroměříž.