SKD TRADE, a.s.

Technolog přípravy výroby

Odeslat

Pracovní náplň
Kont.: email:skd@skd.cz, tel.:226 225 777, paní Hejnová.

4 denní prac. týden Po-Čt / 40 hod. týden. Odměny dle výkonnosti až 28%. 5 týdnů dovolená, příspěvek na stravování. Náborový příspěvek 30 000,-. Výpis z rejstříku trestů.
Volné místo technolog přípravy výroby pro lokalitu Praha.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Technolog přípravy výroby

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Praha
Obor: Strojírenství
Pozici nabízí: SKD TRADE, a.s.
Ulice: Kolbenova 917
Město: Praha
PSČ: 190 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hejnová
E-mail: skd@skd.cz
Telefon: +420 226 225 777

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SKD TRADE, a.s.