Lubomír Řídký

Realitní makléř/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Horní lán č.p. 1196/9, Olomouc.
Požadavky: SŠ vzděl., ŘP sk. B - aktivní řidič, znalost práce na PC, příjemné vystupování, časová flexibilita (od 10:30 - 19:00 hod.), komunikativnost.
Prac. poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na neurčito. Hrubá mzda: 15.100 Kč + odměny.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.
Volné místo realitní makléř/ka pro lokalitu Olomouc.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Realitní makléř/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Lubomír Řídký
Ulice: Horní lán 1196
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavla Ježková
E-mail: jezkova321@seznam.cz
Telefon: +420 608 795 000

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lubomír Řídký