obchodní zástupce/zástupkyně

  • Morkovice-Slížany

Pracovní místo ( obchodní zástupce/zástupkyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Morkovice
- náplň práce: vykonávání činností dle požadavků systému managementu kvality ISO 9001; ISO TS (IATF) 16 949 a ISO 14 001 zjišťování a definice specifických požadavků zákazníka, příprava znění, resp. změny a ukončení kupních smluv se zákazníky, aktivní vyhledávání nových zákazníků, vedení obchodních jednání za účelem sjednání spolupráce, zabezpečování sjednávání dohod o mlčenlivosti, navrhování marketingové strategie, provedení a urdžování evidence záznamů z jednání (osobních, či telefonických)
- požadujeme: min. SŠ, technické zaměření (strojní, elektro), ŘP sk. B. - aktivní řidič, znalost AJ - slovem i písmem (min. B2), kontakty na klienty v oblasti automotive (Tier 1) a průmyslových aplikací (např. Honeywell, ZF, Siemens, Continental, Hella) nejlépe pro obráběné díly a elektrotechniku, orientace na výsledek
- benefity: týden dovolené nad ZP, příspěvek na stravování, možnost home-office, auto, mobil, notebook i k soukromým účelům, nástup možný ihned
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: remesova@hanhart.cz
Volné místo obchodní zástupce/zástupkyně pro lokalitu Morkovice-Slížany.