Hasič - technik požární ochrany

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Hasič - technik požární ochrany ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
- provádí školení PO
- vypracovává dokumentaci PO
- zpracovává nebo projednává zpracování posouzení požárního nebezpečí
- koordinuje stav zajišťování požární ochrany, provozů a pracovišť a kontrolní činnost v rámci společnosti
- zpracovává podnikové směrnice v oblasti PO
- zajišťuje provádění zkoušek provozuschopnosti PBZ (požárně bezpečnostní zařízení)
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- OZO podle § 11 odst. 1 zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů nebo praxe u HZS ČR oddělení požární prevence
- řidičský průkaz sk. B
- dobrá znalost práce na PC (MS Office, intranet, informační databáze)
- organizační a řídící schopnosti, flexibilita, rozhodnost, týmová práce, zodpovědnost, důslednost, schopnost komunikace, schopnost zvládat zátěžové situace
- praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
- samostatnou práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- zvýhodněné stravování v závodní jídelně
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce trvání pracovního poměru
- zaměstnanecké SIM karty i pro rodinné příslušníky po 1 roce trvání pracovního poměru
Kontakt: osobně u pí. Petra Rollingerová, personální oddělení, tel.: 477 162 270, rollingerova@spolchemie.cz
Volné místo hasič - technik požární ochrany pro lokalitu Ústí nad Labem.