manažer infocentra Blatná

  • Blatná

Pracovní místo ( manažer infocentra Blatná ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Centrum kultury a vzdělávání Blatná vyhlašuje výběrové řízení na pozici odborného pracovníka
MANAŽER INFOCENTRA BLATNÁ
Náplň práce
. zajištění chodu IC Blatná (komunikace s návštěvníky, s ubytovateli, prodej
upomínkových předmětů, nábor brigádníků, prodej vstupenek, půjčování městských
kol…)
. spolupráce s mateřskou destinační společnosti a okolními infocentry
. zajišťování produkce nových informačních materiálů a map
. správa a aktualizace informací na webových stánkách a Facebooku IC
. plánování podpory rozvoje cestovního ruchu v Blatné
. příprava každoroční konference o cestovním ruchu v Blatné a účast na konferencích o cestovním ruchu
(TourConf, Travelcon…)
Požadavky:
. vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání s maturitou
. výborné komunikační a organizační dovednosti, aktivní a tvůrčí přístup
. perfektní znalost regionu
. znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalších jazyků výhodou
. výborná znalost práce na PC, základy práce s grafickými programy výhodou
. řidičské oprávnění skupiny B
. časová flexibilita, aktivní a tvůrčí přístup, odolnost vůči stresu, samostatnost, pečlivost, dochvilnost,
zodpovědnost, vstřícnost, komunikativnost, týmovost
Nabízíme:
. zajímavou práci s vysokou mírou samostatnosti v přátelském kolektivu a příjemném prostředí
. možnost uplatnění vlastních vizí v oboru a jejich realizaci
. možnosti dalšího vzdělávání, profesního růstu
. uplatnění jazykových znalostí
. platové zařazení podle dosaženého vzdělání a praxe (dle platného platového předpisu)
. zaměstnanecké výhody (FKSP, 5 týdnů dovolené)
. pracoviště v centru města Blatná
Přihl