Martina Zdvořáčková

servírka - prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
POŽADAVKY: vyučení - obor nerozhoduje, nevyučené v oboru zaučíme, pracovní nasazení, flexibilita
Pro tuto pracovní pozici nejsou požadovány jazykové znalosti
Nástup: možný ihned
Možnost umístění absolventů škol
VÝHODY: možnost ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, po zapracování možnost užívání bytu 1+0 zdarma, při špatné dopravní dostupnosti do zaměstnání možnost svozu, po delší spolupráci možnost užívání služebního auta
Možnost přivýdělku na vedlejší pracovní poměr
Možnost brigády o víkendech tj. soboty a neděle - studenty o víkendech i mimo ně, v době jejich volna
KONTAKT: osobně v cukrárně, dotazy telefonicky na tel. 602659545 nebo tel.: 608939373
Volné místo servírka - prodavačka pro lokalitu Blatná.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: servírka - prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Martina Zdvořáčková
Ulice: tř. J. P. Koubka 11
Město: Blatná
PSČ: 388 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Zdvořáčková
Telefon: +420 608 939 373

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Martina Zdvořáčková