DANĚ V POHODĚ, spol. s r.o.

Hlavní účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Ostrava
Kontakt: Své profesní životopisy s fotografií a referencemi zasílejte na projekt@cevo.cz. Do předmětu mailu uveďte HU15082018

Do našeho týmu přijmeme kolegu či kolegyni na pozici hlavní účetní.

Potřebujeme, ať jste zaměřený/á na splněný úkol a termín, na profesní čest, loajalitu k firmě a ať chcete mít věci v pořádku a správně.

Pracovat budete v těchto oblastech:
-v účetnictví a dańové evidenci
-zpracovávat a kontrolovat přiznání k DPH, SH, KH a silniční dani
-kontrolovat účetní operace v rámci EU i tuzemska
-zpracovávat či kontrolovat mzdy
-pracovat se systémy EPO, justice, ARES
-komunikovat s klienty i úřady
-dohlížet na kolegy a řídit jejich práci

Jaký má být váš profil:
-máte za sebou min SŠ ekonomického směru
-máte praxi v účetnictví min. 6 let
-máte rád/a práci s čísly
-máte aktivní přístup k řešení problému
-pokud umíte polsky, je to velký přínos
-máte ŘP skup. B
-znalost Money S3 výhodou, nikoli podmínkou

Zaměstnanecké výhody:
- velmi příjemné pracovní prostředí v centru města všude blízko)
- pružnou pracovní dobu
- firemní stravování
- odměňování dle výkonu
- možnost odborného vzdělávání
- individuální osobnostní růst
- velkou odbornou rozmanitost zpracovávané problematiky
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlavní účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: DANĚ V POHODĚ, spol. s r.o.
Město: Ostrava

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Eva Vysekalová
E-mail: projekt@cevo.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DANĚ V POHODĚ, spol. s r.o.