PEPCO Czech Republic s.r.o.

POKLADNÍ, PRODAVAČ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
- obsluha a poradenství zákazníkům
- práce na pokladně
- příjem zboží a jeho prezentace
- přecenění a přesuny zboží, účast na inventuře
- průběžné doplňování zboží ze skladu
- odpovědnost za pořádek a čistotu na prodejně, její celkový vzhled
- prevence proti krádežím
Požadavky: administrativní a ekonomické znalosti, pokladna - základy.
Nabízíme:
- práce v rozvíjející se společnosti - možnost kariérního postupu
- dvousložkový plat (fix prémie)
- slevy na zaměstnanecké nákupy
- propracovaný systém zaškolení a interního vzdělávání
- flexibilní pracovní doba
- stravenky v nadstandartní hodnotě
Hlásit se e-mailem.
Volné místo pokladní, prodavač/ka pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POKLADNÍ, PRODAVAČ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: PEPCO Czech Republic s.r.o.
Ulice: České mládeže 456
Město: Liberec
PSČ: 463 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Valášková
E-mail: prace@pepco.eu

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PEPCO Czech Republic s.r.o.