POKLADNÍ, PRODAVAČ/KA

Pracovní místo ( POKLADNÍ, PRODAVAČ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
- obsluha a poradenství zákazníkům
- práce na pokladně
- příjem zboží a jeho prezentace
- přecenění a přesuny zboží, účast na inventuře
- průběžné doplňování zboží ze skladu
- odpovědnost za pořádek a čistotu na prodejně, její celkový vzhled
- prevence proti krádežím
- obsluha a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Liberec,

ÚČETNÍ | španělština Hovoříte španělsky a chcete tuto znalost aplikovat v praxi? Máte zkušenosti s administrativou, ještě lépe přímo s účetnictvím? Pak hledáme právě Vás! Na pozici ÚČETNÍ | španělština budete: * účtovat materiálové a režijní faktury a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

ÚČETNÍ #banky #platby #pokladna Jsi absolvent OBCHODNÍ AKADEMIE? Bavila Tě ve škole hodina ÚČETNICTVÍ? Chceš pracovat v super kolektivu? Tak to pro Tebe máme skvělou pracovní příležitost! Nyní hledáme pro společnost v HRADCI KRÁLOVÉ ÚČETNÍ! Budeš mít na starosti: * ...