Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

INSTRUKTOR/-KA AUTOŠKOLY

Pracovní místo ( INSTRUKTOR/-KA AUTOŠKOLY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
INSTRUKTOR/-KA AUTOŠKOLY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: minimálně 2 roky řidičský průkaz (nejlépe pro všechny skupiny), profesní průkaz učitele pro autoškoly
- Nabízíme: telefon k dispozici, stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

SERVISNÍ TECHNIK | STROJÍRENSTVÍ | PRAHA - VÝCHOD Výrobce jeřábové techniky hledá v rámci rozšiřování svých aktivit a posílení servisního oddělení kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK | STROJÍRENSTVÍ | PRAHA - VÝCHOD Náplní práce bude: - samostatná a zodpovědná montáž, oprava a údržba ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

Instruktor lyžování a snowboardingu INSTRUKTOR LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU Znalost cizích jazyků výhodou, kladný vztah k zimním sportům, lyžařská a snowboardová dovednost podmínkou. Nabízíme ubytování a oděv. Volné místo instruktor lyžování a snowboardingu pro lokalitu Janské Lázně.
K+K Sport School s.r.o. Janské Lázně, Inzerováno před 6 dny

Instruktoři výcviku služebních zvířat kontakt:Yalin Yuregil, tel.: 222 986 910, e-mail: yalin@yeyeagency.com, prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Praha.K9 Pes instruktor, aktivní turečtina,vozidlo, úhrada cestovních výloh, mobilní telefon. Volné místo instruktoři výcviku služebních ...
PWD Premium Working Dogs K9 Services s.r.o. Praha, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit