Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

INSTRUKTOR/-KA AUTOŠKOLY

Pracovní místo ( INSTRUKTOR/-KA AUTOŠKOLY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
INSTRUKTOR/-KA AUTOŠKOLY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: minimálně 2 roky řidičský průkaz (nejlépe pro všechny skupiny), profesní průkaz učitele pro autoškoly
- Nabízíme: telefon k dispozici, stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

instruktor IYT a ISSA kategorii Yachmaster Offshore Osobní jednání po tel. dohodě: Tretyakov Vladislav, tel.: 775 933 776, e-mail: og.sailing@gmail.com na adrese Lihovarská č.p. 1847/14, Libeň 190 00 Praha 9 Volné místo instruktor iyt a issa kategorii yachmaster offshore pro lokalitu Praha.
OGSS s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

INSTRUKTOR/-KA PRODEJEN INSTRUKTOR/-KA PRODEJEN V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: chudoba@jednotanp.com, bližší informace na tel.: 603 259 225 nebo 603 275 320 - p. Chudoba. Požadavky: obchodní praxe vítána, uživatelská znalost PC (Microsoft Office, Internet ...
JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka Nová Paka, Inzerováno déle jak týden

Instruktor/ka jezdectví OC První kontakt: Votava Zdeněk, tel.: 724 101 110, e-mail: vercaklim@centrum.cz, osobně: Chocenice 34, Břežany I, nutno 1 den předem telefonicky domluvit pohovor. Požadavky: licence instruktora jezdectví (certifikát obdržený v Rusku), Ruský ...
ELMTREE a.s. Břežany I, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit