ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: kompletní zpracování a vedení účetnictví, vedení a zpracování závazků a pohledávek, pravidelné aktualizace přehledů závazků a pohledávek dle aktuální potřeby, vedení zakázkového účetnictví a pravidelné reportování o stavu hospodaření jednotlivých zakázek, vedení evidence drobného a dlouhodobého majetku, příprava a zasílání platebních příkazů, práce s elektronickým bankovnictvím a importy do účetního systému, sestavení účetní uzávěrky, příprava podkladů pro daňová přiznání pro spolupracujícího daňového poradce
- Požadujeme: otevřenost novým věcem a pozitivní přístup, zodpovědnost a pečlivost, znalost programu Stereo velkou výhodou (příp zaučíme), praxe výhodou
- Nabízíme: možnost kariérního i osobního růstu
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, kontaktní osoba: Mgr. Gebas Eliška, e-mail: eliska.gebas@gebasatelier.cz
Volné místo účetní pro lokalitu Hradec Králové.