SOT INVENT s. r. o.

Řidič/ka MKD

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Klest 22, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky). Nástup možný ihned. Pracovní doba: týdenní pracovní doba je nerovnoměrně rozvržena, přičemž měsíční fond pracovní doby odpovídá denní 8-hodinové pracovní době s ohledem na NV č. 589/2006 Sb. a Směrnici Evropského parlamentu a Rady EU. Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, praxe není požadována. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-15:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (8:00-15:00 h).
Volné místo řidič/ka mkd pro lokalitu Cheb.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 28. 08. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič/ka MKD

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: SOT INVENT s. r. o.
Ulice: 22
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alena Beranková Staňková
E-mail: as@isot.cz
Telefon: +420 351 011 931

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SOT INVENT s. r. o.