ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK/SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
5.9.2018/ Zaměstnavatele kontaktujte na e-mailem: recepceathotelryzlink.cz
Jedná se o obsluhu v restauraci Hotelu Ryzlink, péče o hosty a prezentace vín Vinařství Fučík. Zaměstnavatel požaduje základní znalost gastronomie, vína a servisu, praxe v oboru výhodou, ale nikoliv podmínkou, základní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Číšníci a servírky Požadavky: Základy německého jazyka výhodou, ne však podmínkou. Nevyučené zaučíme. Kontakt: osobně v provozovně nebo telefonicky v době Po - Pá, 8.00 - 16.00 hod. Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Mikulášovice.
RON, spol. s r.o. Mikulášovice, Inzerováno před 4 dny

Servírka/číšník Místo výkonu práce: Restaurace Tropical, Teplická 138, 40701 Jílové u Děčína Nástup možný ihned. Servis jídel a nápojů, vyúčtování se zákazníkem, obsluha elektronické kasy, uzávěrky, akce. Znalost němčiny nebo angličtiny vítána. Nabízíme ...
Ivana Matušková Jílové, Inzerováno před 6 dny

Číšníci a servírky - Výuční list v oboru s praxí pouze výhodou, nebo základní vzdělání s praxí dva roky v oboru - AJ na komunikativní úrovni podmínkou - Ve zkušební době mzda 85 Kč/hod. po zapracování nárůst na 90 Kč/hod. - místo výkonu práce Hotel Lev Lovosice, ...
Raeder & Falge s.r.o. Lovosice, Inzerováno před 6 dny