Vinařství Fučík s.r.o.

POKOJSKÁ

Odeslat

Pracovní náplň
5.9.2018/ Zaměstnavatele kontaktujte na e-mailem: recepce@hotelryzlink.cz
Jedná se o přípravu a úklid pokojů a prostor Hotelu Ryzlink. Zaměstnavatel požaduje pečlivost, zodpovědnost a příjemné vystupování. Zaměstnavatel nabízí: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, perspektivní a dlouhodobé zaměstnání, zajímavé finanční ohodnocení, krásné pracovní prostředí
Volné místo pokojská pro lokalitu Mikulov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POKOJSKÁ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Vinařství Fučík s.r.o.
Ulice: Zlámalova 1809
Město: Mikulov
PSČ: 692 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Fučík
E-mail: recepce@hotelryzlink.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vinařství Fučík s.r.o.