ČALOUNÍK

Pracovní místo ( ČALOUNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Firma se zabývá vybavováním hlavně hotelových interiérových prostor. Jedná se o práci čalouníka v samostatné čalounické dílně a montážnické práce u klientů. Praxe v oboru vítána.
Nutný řidičský průkaz skupiny B.
Volné místo čalouník pro lokalitu Činěves.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

ČALOUNÍK Náplň práce: výroba čalouněného nábytku; Požadujeme: praxe s čalouněním a šitím vítána (není podmínkou); zaučíme. Nabízíme: HPP, DPČ, DPP,brigáda nebo turnusově, firemní ubytování zajistíme; Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo ...
LIVELO s.r.o. Jíkev, Inzerováno před 5 dny

Čalouníci dopravních prostředků Pracovní doba je od 7:00 do 16:00 Mzda je úkolová Volné místo čalouníci dopravních prostředků pro lokalitu Praha.
Ing. Unurtsetseg Vachudová Praha, Inzerováno před 7 dny

MONTÁŽNÍK A ŘIDIČ Požadováno - řidičské oprávnění B Práce je zaměřena na interiérové realizace / montáž garnýží, instalace dekorací oken a dopravu / rozvoz zboží po středočeském kraji/, jednoduché čalounické práce. Pro pracovníky s čalounickou praxí bude mzda ...
Q-TEX s.r.o. Činěves, Inzerováno před 7 dny