ANT GROUP s.r.o.

KUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: nám. Dr. E. Beneše 3/19, 460 01 Liberec 1
Hlásit se telefonicky nebo osobně každý den ve 14.00 hod.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: ANT GROUP s.r.o.
Ulice: nám. Dr. E. Beneše 3
Město: Liberec
PSČ: 460 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Sait Zylollar
E-mail: la-piazza@email.cz
Telefon: +420 602 202 777

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ANT GROUP s.r.o.