SOFTWAROVÝ VÝVOJÁŘ

  • Liberec

Pracovní místo ( SOFTWAROVÝ VÝVOJÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

BEKO Engineering spol. s r. o. - profesionální vývoj a konstrukce nejen v oblasti Automotive. Specialista v oblasti PLM a partner společnosti Dassault Systemes.

Hledáme posilu do týmu BEKA na pozici Softwarového vývojáře

Co bude náplní práce?
- Integrace SW bloků vyvinutých v jazyce C do komplexních aplikací
- Používání a optimalizace různých stupňů integrace SW
- Vytváření SW dokumentace v kooperaci s projektovými vedoucími
- Poskytování nových release zákazníkům
- Úzká spolupráce se SW developery, Systémovými a SW architekty a testery
- Výhodou práce na processorech typu ARM, GPU ASICs

Požadavky:
- SŠ / VŠ technického směru
- Zájem o automobilový průmysl
- Znalost programovacího jazyka C/C++, CMake
- Znalost Aj nebo Nj
- Ochota učit se novým věcem
- Ochota cestovat v rámci ČR i zahraničí
- Rychlá adaptace na nové prostředí

Co nabízíme?
- Individuální finanční ohodnocení
- Flexibilní pracovní dobu
- Vzdělávací systém
- Flexipasy, stravenky, caffeteria, firemní akce, multisport karty, ….
- Možnost služebního ubytování
- Práce v příjemném kolektivu

Hlásit se e-mailem
Volné místo softwarový vývojář pro lokalitu Liberec.