KV material s.r.o.

Všeobecný administrativní pracovník

Odeslat

Pracovní náplň
Zkušenost z prostředí mezinárodních firem či ambasád podmínkou.
Znalost perštiny a angličtiny vítána.

Práce budou prováděny i na adrese: KV Material s.r.o., Praha, ul. Na Strži 1702/65, Praha 4 - Nusle.
Volné místo všeobecný administrativní pracovník pro lokalitu Buštěhrad.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecný administrativní pracovník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: KV material s.r.o.
Ulice: U Panelárny 136
Město: Buštěhrad
PSČ: 273 43

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Darja Sýkorová
E-mail: infokarta@cz.pwc.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KV material s.r.o.